| DiannaJess a întrebat:

Hei,TPU
Am nevoie de ajutorul vostru
Am inteles ca in septembrie apare iphone 6. Ei bine mie nu prea imi place cum va arata asa ca vreau sa mi cumpar 5s. Problema e ca nu acum. Vreau sa mi cumpar de black friday si asta e dupa septembrie cand apare 6. Puteti sa mi spuneti cam cat ar ajunge, avand in vedere ca va aparea 6?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum poti sa zici ca nu iti place iphone 6 cand nici macar nu ai de unde sa stii cum arata

| Jipa95 a răspuns:

Foarte bine faci ca il cumperi de black friday! Daca la Iphone5 pretul de lansare a fost 1000 euro+, cel mai probabil asa a fi si la iphone 6. Dupa cateva luni i inceput sa se ieftineasca dramatic, nu de black friday. De black friday pretul poate sa difere de la magazin la magazin -15/20% reducere mai mult de atat nu va avea reducere.

| johnnny123 a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, dar de unde stii cum va arata IPhone 6?

Apple tine intodeauna secretul pana in ziua lansarii, iar tot ce vezi acum pe net sunt presupuneri mai mult sau mai putin avizate.

Daca nu esti Tim Cook, Jonathan Ive sau vreun membru al echipei care dezvolta urmatorul model iti garantez ca nu stii cum va arata.

| JessicaJesss88 a răspuns:

Am inteles ca o sa fie mare. Asa au zis si cei de la Apple. Mie nu mi plac telefoanele mari. 5s pentru mine e perfect. Mai exact cat ar costa in lei de black friday?