| Baluta_Valentina_1981 a întrebat:

Sunt clasa a 5-a si vreau sa le fac colegilor o surpriza (nu de sfarsit de an ) in care sa scriu un minieseu (de 5-10 randuri) in care sa prezint amintirile si momentele in care am fost impreuna din clasa 1 pana acum, intr-a 5-a. Cine imi da niste idei si sugestii primeste FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| lunathemoon a răspuns:

Pai daca aveti video-proiector in clasa poti sa faci o prezentare in powerpoint unde sa pui si poze si scrii si ce se intampla...in ce clasa, etc :, dar daca nu ai poti sa il faci pe calculatorul tau si il filmezi pe tel big grin

1 răspuns:
| Andreyok a răspuns:

Scrie data in care s a intamplat ceva frumos si langa scrie numele evenimentului. Ar fi super sa ai si poze sa lipesti.