| Wă_Larii_1996 a întrebat:

Sunt din Oradea si vreau sa merg la Mihai Viteazu sau la Traian Vuia, la profil inca nu m-am gandit. Ma puteti ajuta va rog? Spuneti-mi care e mai bun! Funda

Răspuns Câştigător
| AdiMrr a răspuns:

Nu sunt din Oradea dar voiam sa te ajut legat de profil. Este o decizie foarte importanta in viata care numai tu o poti lua. Daca iti place chimia, matematica si fizica te poti duce pe un profil de mate dar ai grija ca peste 2 ani o sa fie foarte greu. In caz ca nu esti geniu la mate si doar foarte bun te poti duce la un profil gen mate simplu. Pe de alta parte daca iti place romana, latina si limbile straine te poti duce la filologie sau la stiinte sociale. Daca iti place biologia, chimia (chestii legate de medicina) te poti duce la stiinte naturale. Aper ca te-am ajutat si daca mai ai nevoie de alte informatii poti conta pe mine! Pup :*:*:*

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa mergi la Traian Vuia pentru ca el este mai putin cunoscut si asa vei sti mai multe despre el. Mihai Viteazul e mai cunoscut si despre el daca chiar vrei sa te documentezi poti folosi netul.

FUNDA?

| boradan a răspuns:

Eu am terminat la Viteazul si a fost distractie maxima si destul de lejer
recomand