| RockerGirl a întrebat:

Sunt disperata.am un virus de care nu pot scapa si cand intru in local disk D (am win 7) imi zice this folder is empty dar el e ocupat mai mult de jumatate. ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Floseste kaspersky sau bitdefender pentru devirusare si galary utilities pentru optimizare! PS intra in start/control panel si la categoria appearance and personalization ai subcategoria folder option unde intri so dai restore defaults, asta sa revina la setarile initiale in caz de e setat gresit!

1 răspuns:
| Lupan7 a răspuns:

Instaleazati o programa cum ar fi: avast, nod 32, sau kaspersky aceste sint cele mai folosite, care sa iti stearga virusii automat. Bafta in continuare prietene.