| Soranaa a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat pe nume Alex Duval. L-am cunoscut in tabara. Colegul lui m-a intrebat daca vreau sa fiu cu Alex si mi-a mai spus ca el l-a pus sa ma intrebe deoarece lui ii e rusine.Seara urmatoare la discoteca din Hotel Alex m-a invitat la dans si am acceptat.Am dansat toata seara si am vb, am stat impreuna. DIN ASTEA.In ultima zi de tabara m-a intrebat care este raspunsul la intrebare si i-am zis ca este DA...Azi cand am iesit afara cu el si cu prietenul lui cel mai bun baiatul ala tot il punea pe Alex sa ma sarute sa ma ia in brate si de mana in contiuu si el o facea.

Intrebarea e daca si cand o sa fiu singura cu el o sa se comporte la fel sau o sa fie altfel?{PS.In tabara mai erau multi colegi de ai lui s ai mei cu noi cand am dansat }

Plz. fundita la cel mai bun raspuns sau sfat.

Si vot la restul.

Thanks love struck kiss

Răspuns Câştigător
| PufuSiPunct a răspuns:

Pai stii, sunt 20 de raspunsuri la o intrebare de genul, nu stii sigur niciodata ce se va intampla, mie alex, din cate ne-ai descris, mi se pare un tip de treaba, nici timid nici prea indraznet, testeaza-l cateva zile, iesi la intalniri doar cu el fara alti prieteni, si vezi cum reactioneaza, o sa stii cum sa te descurci, toate stim cand este timpul sa facem ceva. curaj girl. daca mai ai intrebari sau nelamuriri, ma anunti pe mine, o sa te ajut cat pot de mult^^

7 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Asta si vroiam sa zic.Ca e timid.Fostul meu prieten era foarte timid.Dar se obisnuise.Deci nu iti face griji.Totul va fi ok.Fa tu primul pas.O intrebarebig grin Te-ai sarutat cu el (french)sau doar v-ati pupat? Daca v-ati pupat inseamna ca la sarutat o sa fie mai greuwinking

| Soranaa explică:

A da sh am uitath sa mentionez ca mi-a zis azi ca lui ii e foarthe rusine sa ma saruthe daca nu e o provocare sau altceva.big grin

| Soranaa explică:

Ne'am sarutath ghineanamaria

| dragosel1 a răspuns (pentru Soranaa):

Stai asa ai zis ca v-ati sarutat nu? sarut doar pe buze sau... french? daca baiatu e mai timid ia-l usor poate ca nu a aavut niciodata o iubita intreaba-l trebiue sa afli si u cv despre el si incearca sai explici ca nu trebuie sai fie rusine si sal puna pe prietenul lui sa faca ce ar trebui sa fac el (pentru ca din cate am inteles inloc sa te sarute el sa te tina de mana el il punea pe prietenul lui )poate cum am mai spus mai sus nu a avut niciodata o iubita si poate ca-i e rusine happyhappyhappy

Răspuns utilizator avertizat
| DarkVampire_6349 a răspuns:

Daca chiar te iubeste o sa se comporte la fel. Sfatul meu este sa va cunoasteti mai bine... sper ca te-am ajutat.Pwp

| VioCDE a răspuns:

Probabil ca 'te folosea', adica daca zici ca se comporta asa cu tine numai pentru ca ii zicea prietenul lui