| Daniela300 a întrebat:

Sunt trista..sunt clasa a 9-a..ieri toate colegele mele au iesit in oras si pe mine nu m-a chemat nimeni. Si nu inteleg..sunt o fire placuta, amuzanta si nu sunt timida sau ceva. Pur si simplu nu m-am imprietenit prea bine cu ele. Ce sa fac? Imi doresc foarte mult sa ma integrez si sa nu uite niciodata de mine. Voi ce ati face?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da-le dracu. Maimute. Fa-ti alt grup, nu trebuie sa fie alea

| mihai69 a răspuns:

Caută să te integrezi într-un grup cu care ai aspirații comune (un cerc de teatru sau foto, de exemplu). Pe urmă, totul vine de la sine.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

N-ai de ce sa fii trista, nu toti oamenii pe care ii cunosti sau o sa ii cunosti o sa te si placa, trebuie sa accepti asta, poti sa te imprietenesti cu alte fete din clase diferite.

| FaraNume1245 a răspuns:

Zici ca esti o fire placuta, amuzanta,., dar, totusi, nu cred ca problema e la celelalte fete, ci la tine. Lucrurile se intampla cu un motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ți prieteni din alte clase. Dacă vezi că n-ai nicio șansă cu colegele de clasă, lasă-le în pace.