| LuvingSe7en a întrebat:

Hei TPU tot la voi apelez.happy Vine 1 martie si as vrea sa imi dati idei de un cadou( o atentie) pentru un baiat, tinand cont ca nu e din oras cu mine, si as vrea sa aiba ceva amintire.happy Idei?puppy dog eyes Funda, clar

1 răspuns:
| annaanne3 a răspuns:

Potii sa ii pui de acum la posta o scrisoaree mai specialaa:d.
Sau de exempluu, anul trecut de 1 martie prietenul meu era plecatt in Bucurestii iar eu i-am trimis un document ff frumos in PowerPoint. Incearca sa il facii cat mai special incat sa ii ramana ca amintire.
Poti de exemplu sa pui poze cu voi impreuna daca aveti si sa ii reamintesti cateva povetioare interesante prin care ati trecut.
Gandeste-tee si tu, sigur esti fata desteapta!:* succes!