| Doblevida a întrebat:

Hei TPUkiss! Uitati cum sta treaba: maine(29) e ziua baiatului de care imi place foooarte mult(el e la liceu in oras-cls 9-si eu la scoala in comuna-cls 8-ma rog sta in aceeiasi comuna cu mine). Problema e ca nu stiu ce sa ii zic.Adica mie mi se pare prea simplu doar un La multi ani! pe mess(pentru ca in direct nu l-am mai vazut de la Inviere). Ma gandeam sa ii spun asa pe mess si apoi sa il intreb daca pot sa pun la status La Multi Ani! Oricum imi place mult de el si nu ma pot abtine sa nu ii vad poza pe facebook.Problema e ca el are prietena si mereu am vrut sa ii spun ca il plac da nu ma pot baga intre cei doi si mai stiu ca multe fete de la liceu il plac mult iar eu as fi una in plus. Oricum as vrea sa ii spun odata ce simt pentru el pentru ca azi m-am certat cu cea mai buna prietena a mea si i-am spus tot ce am pe suflet ca nu o consider o prietena adevarata ca face nu stiu ce ma rog si s-a incheiat urat dar dupa ce i-am spus adevarul m-am simtit super bine si as vrea sa ii spun si lui la fel ca sa scap de piatra asta de pe inima, dar nu stiu cum sa ii spun(da nu vreau de ziua lui intr-o zi mai frumoasa asalaughing ).
OK! Acum sa va pun intrebarile ca nu stiu daca ati inteles cu ce vreti sa ma ajutati.Deci: Ce sa ii spun in afara de un LMA si cum sa ii spun ca il plac?

P. S. Eu nu prea vorbesc cu el pentru ca habar nu am ce am eu de vorbit cu el, deoarece el ma considera o copila(desi e diferenta de un an intre noi) si de asta mi-e frica de reactia lui. Ofer funda si vot.Multumeschappy.

2 răspunsuri:
| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

La multi ani! de ziua ta iti ofer inima mealaughingrolling on the floor

| MyLife a răspuns:

Pai cel mai bine e sa ii spui un La multi ani si niste cuvinte frumoase din suflet si cred ca nu ar strica sa ii spui si ce simti pentru ca nu e nimic rau in asta laughing