| Anonim31189 a întrebat:

Deci, o sa incep.
Sa-mi bag ceva in lumea asta!
De 2 ani imi place de o fata si pana acum nu prea am reusit sa raman singur cu ea mai mult de 30 minute,pentru ca mai sunt si altii care o plac,in fine.
Chestia e ca ea ma vede momentan doar ca pe un coleg si mi-a spus ca tine foarte mult la mine,iar pe mine nu ma deranjeaza asta,pentru ca imi tot spun in cap ca am sa o fac sa se indragosteasca de mine.
Azi am reusit sa stau cu ea aproape toata ziua la scoala,am vb,am ras,totul a decurs super bine.
Iar acum cateva minute intra ea pe mess si vad ca are la status : laughing rolling on the floor ". Si dupa cateva minute ma baga in seama, si imi spune ca a inceput lumea sa vorbeasca prin liceu, cum ca am fi noi 2 impreuna, ca ne intelegem foarte bine etc.
Si ea a inceput sa rada si oarecum sa se simta stanjenita sau nu stiu ce pnm.
In fine, in momentul asta am o stare foarte proasta si as vrea sa aud parerea voastra.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Eu zic ca si ea te place dar vrea sa-ti de-a de inteles ca nu e asa

| KrazyGirl a răspuns:

Oarecum sunt în situația ta. Un sfat : Profita de ce spune lumea... l-am mine a mers și asa am fost împreuna... Succes în continuare! Sper ca te-am ajutat!

| Anonim31189 explică:

KrazyGirl,as incerca sa profit, dar se pare ca pe ea o cam deranjeaza, si nu vreau sa se schimbe macar relatia de prietenie dintre noi.