| cocobub a întrebat:

Buna am o intrebare profesoara de civica ne-a propus sa ne dam cadouri unul altuia din clasa si mie mi-a picat un baiat ce as putea sa ii ofer cadou de craciun unui baiat de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Justme01xD a răspuns:

Bună :d. Hihi, am jucat şi eu acest joc la şcoală. Îi poţi cumpăra un accesoriu care îi va fi de folos pe o durată de timp mai lungă şi care mai ales, să îi fie pe plac. Din câte ştiu, persoana respectivă nu trebuie să ştie că tu îi oferi cadoul, aşa că te poţi împrieteni cu el şi să încerci să afli ce gusturi are. De asemenea, mai poţi să îi întrebi pe prietenii lui apropiaţi care pot afla mai uşor aceste informaţii.
Ideile mele pentru un cadou ar fi: un fular, sau o căciuliţă(depinde dacă poartă sau nu). Altfel, dacă eşti pasionat de vreun sport(fotbal, baschet etc) ai putea să îi faci cadou o minge(de fotbal, baschet etc). Mult succes!

2 răspunsuri:
| Fiona232 a răspuns:

In primul rand interseazate de ce ii place
.Ai putea sa ceri sfaturi de la prieteni apropiati de ai lui.Asa poti afla cadoul perfect pe care ai putea sa il iei.

| cocobub explică:

De maxim 10 lei trebuie sa cumpar cadoul