| Gesara a întrebat:

Doamna diriginta ne-a pus sa cumparam cadouri simbolice de Sfantul Nicolaie si pe mine m-a pus cu un baiat de care imi cam place ce sa ii cumpar?
Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva simbolic ca sa il pastreze.
Ex: o cana editata cu o poza sau scris,un tricou,o agenda frumoasa,o rama foto,un breloc,un portofel, o clepsidra frumoasa si multe altele.
Alege de pe site-ul asta, poate gasesti ceva ce-ti place :http://www.fungift.ro/. Ar trebuie sa iti gasesti ceva placut. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

| splash132 a răspuns (pentru StarkWolf):

Ce atat bataie de cap, mai simplu.ea e fata el baiat.mai bine il lasa sa bage mana la fofoloanca si s-au scos aman2 rolling on the floor)

| StarkWolf a răspuns (pentru splash132):

Totusi,te-ai gandit si tu ca e copil? Daca ai sti cu e sa-ti placa de o fata, cred ca i-ai lua si luna de pe cer!

| splash132 a răspuns (pentru StarkWolf):

Si in final, tot la ceea ce am zis eu se ajungebig grin