| Bianca298 a întrebat:

Va rog sa imi dati un raspuns cat mai repede. E urgent.
Se pot vedea pe siteul de la Orange mesajele pe care le-am trimis? Am abonament, dar din pacate un abonament fara mesaje. In ultima vreme am fost nevoita sa trimit mai multe mesaje si imi tot baga cost suplimentar. In prezent am ajuns la aproape 4 euro. Si cand parintii vor trebui sa plateasca factura, vor vedea si costul, si eventual (sigur) se vor uita pe site sa vada cu cine am vorbit. Le vor aparea si mesajele trimise sau doar numerele?
PS. sunt mesaje pe care nu trebuie sa le vada parintii x_X
Asa ca va rog. un raspuns cat mai urgent

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Daca nu trebuie sa vada parintii mesajele, atunci pazeste telefonul, ca e singura modalitate sa le vada happy
a, si recomand sa-ti activezi si o optiune suplimentara care sa contin mesaje sau sa-ti schimbi tipul de abonament... ca pe viitor sa nu te dea de gol costul suplimentarhee hee

| Bianca298 explică (pentru Brotacelul):

Cum as putea sa le explic la parintilor costul suplimentar, fara sa iasa urat?

| Brotacelul a răspuns (pentru Bianca298):

Ti-as sugera in primul rand sa le spui de pe acum, decat sa astepti factura. Ai un punct in plus pentru faptul ca-ti asumi responsabilitatea si-ti recunosti greseala. Eventual intereseaza-te si la Orange si vezi ce oferte de abonamente au care sa includa si mesaje si sa fie de o valoare apropiata cu al tau... si prezinta-le varianta respectiva, binenteles cu promisiunea ca nu vei mai depasi limitele happy Cel putin eu asa as face happy
Oricum, acum reactia parintilor depinde si de ei. La urma urmei tu ii cunosti mai bine si ar trebui sa stii cum sa abordezi situatia happy

4 răspunsuri:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Mesajele trimise nu, doar numerele big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistita nu vede nimeni ce mesaje ai trimis decat daca se uita in telefonul tau si nu le ai sters.