| Fistiku'_Edy_1994 a întrebat:

Vineri i.am dat o palma unui baiat din scoala care ma enerva. Nu eram in scoala. Pot avea media scazuta la purtare? El si prietenii sai prezenti exagereaza ca am dat cu pumnu', etc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hummmer a răspuns:

Dacă ai antecedente din astea, poţi avea necazuri.
Violenţa nu aduce nimic bun, caută să te abţii pe viitor sau dă-i-o fără martori.

| soloangel01 a răspuns:

Nu are treaba scoala cu timpul liber.stai linistit...nare nimic.o sa te mustre un pic parinti si cam atat.si daca ajunge la diriginta ta ii spui ca a meritato(ea sigur o sa tina cu tine)