| codustef_7572 a întrebat:

Hei, TPU. Voi ce credeti ca inseamna sa fii "smecher"? Cu alte cuvinte, cum este viata unui asa-zis "smecher"? Ce parere aveti despre ei.

~Am nevoie de parerile voastre. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din toti "smecherii" pe care ii cunosc eu, majoritatea au probleme de familie, parintii despartiti sau plecati in strainatete iar ei stau cu bunicii. Pentru ca au o viata mai. "ratata" ca sa zic asa, ei cauta atentie. Cam asa e viata unui "smecher". Acum, ce inseamna... pai sa porti pantaloni in vine (ca detinutii care aratau ca ei erau disponibili pentru "distractii") sa ai tupeu mult si comentarii acide (care din pacate se repeta de 10 de ori) sa asculti Bug Mafia, Parazitii si toti canteratii de rap!

| AngelliGina1981 a răspuns:

Smecher inseamna sa nu ai ce face insa sa te lauzi ca faci multe. Viata unui smecher e plina de intamplari inchipuite si faze din filme transpuse in viata reala. Smecherul nu stie ce inseamna sa fii smecher, el doar repeta un cuvant auzit pe la baietii cu pantaloni in vine, asa zisii smecheri.