| codustef_7572 a întrebat:

Hei, TPU. Voi ce credeti ca inseamna sa fii "smecher"? Cu alte cuvinte, cum este viata unui asa-zis "smecher"? Ce parere aveti despre ei. happy

~Am nevoie de parerile voastre. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Smecher in opinia mea:
Nu inseamna sa fi bataus,
Nu inseamna sa ai haine de firma,
Nu inseamna sa fi cocalar laudaros,
Smecher (in opinia mea) este un tip inteligent, descurcaret, amabil, care poate discuta civilizat oricand si nu doreste violenta, dar care iti poate rupe mainile daca esti nesimtit.Cineva ambitios, realist, cu o anumita doza de tupeu (nu foarte mult) si care are abilitatea de a se face placut si a se adapta la orice fel de conditii fara asi calca pe principii.
Tipii care injura, se lauda ca bat ei o suta de insi, scuipa lumea in cap sau pe strada sau fac mistouri si se dau tari, nu sunt smecheri.Aia se numesc cocalari imputiti si ar trebui calcati in picioare o data sau de doua ori ca sa se potoleasca.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| zTonia a răspuns:

Deci... smecher inseamna sa fi un fel de justin bieber la par, sa porti hanorace tari, blugi negri, de preferat sa nu fi prea gras(cred ca esti baiat), sa nu plangi din orice, sa ai multi prieteni"smechri" si daca tot nu te-ai prins cauta pe google imagini CU TIPI SMECHERI. Bafta in a deveni SMECHER

| buttercoree a răspuns:

" Smecher "? laughing
Nu-mi plac " smecherii ".
depinde scumpo/scumpule. pentru
unii a fii smecher inseamna a fi bataus.
sau sa ai multe " gagicii " sa asculti
manele rolling on the floor. sa injuri, sa ceri taxalaughing
sau toate deodata. :-s
cred ca ai inteles la ce m-am referit...