| AndreeaDeea002 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa devin mai rea.
Si sa bat mult mai bine.
Pss:sunt fata.
Cum as putea face asta?

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Înscrie-te la niște cursuri de kickboxing sau alte sporturi de contact, ajută și la trup, și la minte. Văd asta la nepoata mea, nu numai că poate pune în fund un bărbat matur în caz de nevoie dar e mult mai sigură pe ea, mai încrezătoare în forțele proprii.

| Andreeush a răspuns:

Și crezi că te-ar ajuta la ceva?
Vei deveni penibilă, toți te vor ignora, violența nu duce nicăieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca-ti ani ai andreea si de unde esti?

| CaliforniaLA a răspuns:

Nu e ok sa fii rea, de ce ai vrea sa faci asta? Dacă e vorba de colegii tai, lucrurile se rezolva si altcumva, cu calm, mai exact.

| Raluca591 a răspuns:

Hei, nu trebuie incurajata violenta insa e bine sa stii cateva si din acest domeniu, nu stii in ce situatie te afli. Poti, spre exemplu sa te uiti la videoclipuri pe yt cu diferite miscari si tactici, sau sa faci niste cursuri de karate, insa cel mai important este, atunci cand esti intr-o bataie sa nu dai in disperare, ci sa stii sa ai rabdare sa lovesti exact acolo unde trebuie.