| Titii a întrebat:

vreau sa imi pun un pierce in buza de jos.
vreau sa mi-l pun acasa si nu stiu cum. mai am alte intrebari.
1. e o durere insuportabila?
2. cat sange curge?
3. unde arata mai bine? dreapta, mijloc sau stanga? [la fata]
4. daca vreau sa mi-l scot la scoala la cateva ore se astupa gaura?
si cea mai importanta.
5. cum sa mi-l pun?puppy dog eyes

FUNDA!love struck multumesc multlove struck

1 răspuns:
| Amy1 a răspuns:

1. durerea se poate estompa cu ajutorul unui anestezic.
2.depinde cum il faci..insa nu extrem de mult.
3. dreapta, jos.
4.gaura nu se mai astupa niciodatalaughing
5. ok. daca nu stii sa ti-l pui atunci nu o face! deoarece doar cei care au experienta pot face asta! tu nu! adica ei stiu unde sa-l puna ca sa nu te doara ff tare, sau ca sa nu ti se intample ceva! sfatul meu este sa fi tu cuminte si sa te duci la un expert, ca dupa o sa regreti.
Dar nu inteleg, cum sa-ti faci un piercing daca tu habar nu ai? Sunt niste unelte speciale care trebuie folosite, si un anumit anestezic. Sper ca te-am facut sa te mai gandesti asupra consecintelor big grin