| ineedyoudear a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie ce inseamna atunci cand ii ceri melodii unui baiat, iar daca stai sa le asculti. melodiile au numai versuri de dragoste happy ce vrea sa insemne asta? Si inca ceva. Atunci cand stai de vorba cu el, doar tu si el, se uita numai in ochii tai, la zambetul tau, rade la ce zici (chestiile amuzante) si nu se opreste deloc din zambit, A DA, iar atunci cand te vede, si este cu prietenii lui, se da `mare` laughingsa zic asa, apoi se uita la mine happy adica facand chestii pe care baietii le fac, pentru a intra in centrul atentiei si sa se dea ei mari puternicibatting eyelashes iar cand ma saluta, ii apare un zambet laaaargggg si duuuulce care se duce asa lent :3 nu dintr-o databatting eyelashes
Vreau parerea voastra, multumesc puppy dog eyes Funda:*

2 răspunsuri:
| Veromi321 a răspuns:

Inseamna ca te place mult, si are sentimente puternice pentru tine.

| adryana2001 a răspuns:

Pai te place sau doar te simpatizeaza