| andreeandreea18 a întrebat:

Hei TPU.vreau sa imi vopsesc parul roz cu castellani iar albastru cu albastru de metilen.le pot gasi in farmacii?am vazut ca acest albastru de metilen nu are nici o legatura cu parul ci pentru infectii urinare si prostii.deci ce fac?FUNDAlove struck

2 răspunsuri:
| criisz a răspuns:

Sa mergi la coafor si te face exact asa cum vrei. Mult timp mi-am dorit si eu suvite albastre, dar pentru ca eram satena (par natural) nu reuseam sa prind o culoare frumoasa. Asa ca, am mers la coafor, mi-a decolorat intai parul, apoi a format coafeza din niste tuburi culoarea (pentru ca dupa cum stim vopseaua de culoare albastra nu exista), deci, nu-ti recomand sa folosesti fel de fel de solutii dupa auzite pentru ca-ti poti arde parul fara niciun rezultat... tot coaforul este solutia

| Pudi2Pantofi a răspuns:

Da, le gasesti sigur in farmacii:* Si arata foarte bine:*