| LiviuAlan a întrebat:

Vreau sa invat koreana si cel mai usor mod mi s-ar parea modul in care am invatat engleza ca pe o limba materna:jocuri PC. Acum nu stiu... Ce jocuri pot pune pe koreana? Si ce jocuri imi recomandati? Sau ce moduri de a invata koreana imi recomandati? Gratuite va rog.

Răspuns Câştigător
| AleAle96 a răspuns:

Nu cred ca te-ar ajuta prea mult jocurile.Pe mine m-au ajutat mai degraba serialele si muzica lor.Prima data ar trebui sa inveti pronuntia si apoi scrierea.Insa, iti dau un site
http://www.koreanclass101.com
Fa-ti un cont si ei o sa iti trimita lectiile zilnice prin mail.