| Shindou a întrebat:

Salut,as vrea si eu sa stiu care sunt cele mai folosite cuvinte in engleza.Si un mod usor de a invata engleza,eu nu stiu chiar cine stie ce doar ce-am invatat din lol si alte jocuri care erau playeri englezi, dar as vrea sa invat mai mult.Dau funda cine ma ajuta cel mai mult happy

1 răspuns:
| Ştefana_Pandora_2000 a răspuns:

Salut!
Ai putea sa scrii pe magazin play invata engleza si iti da acolo aplicatii de pe care poti invata foarte usor si iti poti alege ce sa inveti si ii pe grade!
Sper ca te.am ajutat