| Buffy_8264 a întrebat:

vreau sa ma dau cu oja vara asta ca sa merg si eu la plaje cat mai cool.
pana acum am doar:verde neon, negru, gri, mov, galben neon.
care culoare credeti ca este mai buna/mai potrivita si mai la moda pentru vara aceasta?
va dau funda+vot!
mrs...bye!

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Cel mai mult se poarta culorile neon:verde,albastru,mov, rosu, etc.
daca nu ma crezi fi mai atenta la pesoanele din jur.
eu cel putin folosesc negru si da...si acesta se poarta foarte des!
trebuie sa te hotarasti dupa stilul tau, imbracaminte, etc.
:*

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Incearca o culoare care sa se asorteze cu costumul tau de baie. Daca nu ai culoarea respectiva poti sa te duci la magazin si sa o cumperi. Bafta!

| AnonimGirl a răspuns:

Eu cred ca albastru intens ar fi potrivit. Marea este de culoarea aceasta si te vei asorta. Parerea mea. Fundita, te rog frumos? puppy dog eyes

| Dya_2387 a răspuns:

Negru, mov si merge si gri. pentru plaja merg si culorile mai pale big grin

| buburuza_7398 a răspuns:

Categoric, MOV!