| MaLinKa a întrebat:

vreau sa-mi cumpar o scurta de primavara... cum credeti care ar fi o culoare potrivita? ce ziceti despre galben?

Răspuns Câştigător
| ruxi a răspuns:

E bun galben daca sti cu ce sa il asortezihee hee dar sa nu fie un galben tipatorbig grin
cred ca ar fi mai bine albastru sau negruhappy

4 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/......0x0-hi.jpg
Albul acesta.
Sau de blugi:
http://3.bp.blogspot.com/......ma+mic.jpg

Sau uite culoarea asta (bine geaca putin mai lunga)
http://www.starshiners.ro/......0x0-hi.jpg

| ancaanca a răspuns:

Nu merge galben. sorry
mai bine ia-ti mov sau roz sau negru big grin
ca astea se poarta. si acum se poarta gecile gen pielelaughing

| Liniuta_3048 a răspuns:

Galbenul este foarte greu de accesorizat, gândește-te dacă vrei să te înbraci în verde, lila, roșu, roz.Cred că cea mai potrivită culoare este cremul sau dacă este prea deschisă maro, sunt două culori pe care le poți purta la orice + că în anul ăsta se poartă culorile pământului.Succes.

| MaLinKa explică:

Merci de sfaturi... o sa am in vedere;-)