| carmina34690643 a întrebat:

Vreau sa ma duc pe mate-info intensiv engleza.Am o nelamurire.Am auzit ca examen la engleza inainte de cls 9 se da numai daca te duci pe bilingv(adica filo si engleza?)si pe intensiv nu se da.Nu prea inteleg aici.Deci daca ma duc pe mateinfo intesiv engleza mai dau sau nu examen pentru clasa cu engleza?

Răspuns Câştigător
| GirlWonder a răspuns:

Daca te duci la mate-info intensiv nu mai dai niciun examen. Doar pentru clasele de bilingv se da. Am intrat anul asta scolar a 9a si asa e. Funda? big grin