| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar placa de par cu care sa-mi pot si ondula parul, nu numai indrepta(sa aiba marginile rotunde). As dori ceva mai de calitate si daca se poate nu foarte scump si sa fie cu reglare termica. Cateva idei va rog? cea mai buna placa, la un pret accesibil, primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| RagazzaDiPapa a răspuns:

Eu am Eltron EL-1613...o am de mia mult timp dar e pana intr-un mil...este suuper.Desi este ieftina este supertare! Eu o iubesc si nu arde parul ecesivtongue

2 răspunsuri:
| Ella_4255 a răspuns:

Pai eu sincer nu am mai auzit de placa cu care sati si ondulezi parul... si in ceea ce priveste criteriile tale cred ca ar trebui sa te hotarasti - ori scump si bun, ori de calitate praf si ieftin?

| anna7_4794 a răspuns:

Eu am o placa cumparata acum vreo cateva luni, Philips, de care sunt foarte incantata. Nu are marginile rotunde dar este special creata si pentru indreptat, si pentru ondulat. Acum, nu stiu care ti se pare pret accesibil, dar eu spun despre aceasta pentru ca stiu cum este.

http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1355&itemId=26443

Linkul este daca vrei s-o vezi.