| Resiga a întrebat:

Vreau si eu niste filme horror cu adolescenti. Ceva gen "truth or dare" " house of wax" " sorority row" "The Texas Chainsaw Massacre", chiar "the hills have eyes". Stiti voi, adolescenti care pleaca in excursii ( sau case de vacanta) si in final sunt DEAD. Mi-ar place chiar si cu tineri care de la o petrecere ajung sa. bla,bla, bla.DAU FUNDA :*.

1 răspuns:
| x3LaLaLax3 a răspuns:

Cabin Fever (2002 ) sau A Nightmare on Elm Street ( 2010 ) - asta nu e cu excursii, dar e cu adolescentiwinking, Friday the 13th