| Alinutaaaalina a întrebat:

Vreau un sfat bun. ce sa-i cumpar unui tip de 27 ani cadou? Dau funda.Sa nu fie nici scump, dar nici ieftin si potrivit. Ceva simbolic de la mine...ideei,va rog?

5 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

Iti poti lua un lantic cu "Best fiends forever" si stii practic iei 2 lanticuri care formeaza o inima in care scrie asta. Un lantic cu jumatate de inima va fi la tine si celalalt cu cealalta jumatate la el. Poti personaliza 2 tricouri cu o poza cu voi doi. Un tricou il porti tu si unul el. Ar fi foarte original. Funda? smug:*

| Cristiana2011 a răspuns:

Poti sa-i iei un tricou/bluza cu maneca lunga ceva in stlul lui si o carte despre ceva ce-i place.

poti sa-i iei un parfum.

Un lant din argint, cu un pandantiv ceva.

la toate poti atasa o felicitare pe care o va pastra cel mai probabil=)

| blackberryORstrawberry a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ceas de firma, sau un parfum fain.Astea sunt cele mai ideale cadouri pentru. varsta lui.

| dddd_5757 a răspuns:

O bratara,lant,bricheta pe care ai putea sa o si personalizezi(in cazul in care fumeaza),carte(daca-i place sa citeasca),curea,bluza, ai putea sa scoti o poza cu voi doi si sa-i scrii ceva pe spatele pozei, sau atasata de o poza o scrisoare mica si le pui intr-un plic...Mai poti gasi multe cadouri.happy

| avramalexandru1 a răspuns:

Ia o sticla de vin