| giugiu a întrebat:

Propuneti idei de cadou pentru un diriginte. Este oarecum tanar deci ii pot da (cam) orice. Ideea nu este sa fie ceva scump sau consumabil. Vreau sa ii dau ceva care sa ii aduca aminte de mine, ceva simbolic dar frumos si interesant.

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Ii poti cumpara un ceas.De mana, evident.Il va tine ceva timp si sigur isi va aminti de tine de fiecare data cand se va uita cat este orahee hee

| Paula a răspuns:

Fai tu ceva smug
sau cumparai o perna pe care pune o poza cu tine, adica sa fie imprimat pe tesatura. iar perna poate fi ceva de decor!
si cls noastra i-a dat tot ceva de genu numa ca era imprimat numele noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca de regula asemenea cadouri se fac in colectiv adica toti impreuna, pentru a evita alte discutii. dac-l faci singur deja dai de gandit.nu e numai dirigintele tau.sau ai vrea sa fie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte, un album de arta, o enciclopedie, un set de pixuri, stilouri mai speciale, o clepsidra, un perpetuum-mobile... un CD cu muzica clasica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti lua o agenda... o carte la inceputul careia sa ii scrii ceva dragut...