| riri_6194 a întrebat:

Hei. Urmareste careva serialul pretty little liars. Daca da cum vi se pare? Cine credeti ca e A si credeti ca Alison mai traieste? FUNDA raspunsul cel mai complet :*

Răspuns Câştigător
| Geo_4096 a răspuns:

Eu urmaresc serialul. Abia astept sa apara urmatorul episod sa vad ce se mai intampla. Nu cred ca Alison mai traieste Si A cred ca este Ian. Si inca ceva big grin.cred ca Jenna nu este oarba!

5 răspunsuri:
| Bitsuu a răspuns:

"A" nu poate fi Ian pentru ca tocmai a murit lollaughing).si Alison clar nu mai traieste deci "A" cred ca e Garret politistu ala ori Jennahappy

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Drept sa spun chiar nu stiu ce sa cred, unii spun ca A este Jenna [din carti] altii spun ca e Alison si ca sora sa geamana a murit, nu stiu, majoritatea spun ca filmul nu se potriveste cu cartile, deci, asteptam filmul big grin. Funda?:X [Apropo serialul e fenomenal:X:X]

| Birdy a răspuns:

Desigur! Serialul meu preferat! A in carti e chiar Alison,dar in serial s-a anuntat ca nu va fi la fel.A sunt sigura ca e un baiat.Dar nu cred ca e Ian,pentru ca l-a asta te-ai gandi din prima clipa, si regizorii si scenaristii n-ar da totul pe fata, sunt sigura.Asa ca trebuie sa ne asteptam sa fie cineva la care nu ne-am gandi niciodatabig grin
Si Jenna e oarba, dar probabil are simturi ascutitetongue
Sau nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jenna nu e oarba! Adica intr-un episod se uita pe geam dupa Toby... adica o persoana oarba de ce s-ar uita pe geam?!

| Ciubotariu_Cipriana_1997 a răspuns:

Eu cred ca A este un grup format di Jenna, Mona si alte persoane iar Alison mai traieste sora sa geamana a fost ingropata