| Bellutza02 a întrebat:

Hei.Voi ce faceți să nu faceți bătături/rani și să fiți comode in pantofi cu toc nu prea confortabili? Mi se tot fac rani la călcâie și pe lateral, mi-e și frica sa port altceva decât adidași. Orice sfat e bine venit.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pantofii cu toc sunt prin excelenta incomozi, ca atare, trebuei sa-ti cumperi ceva de calitate ca sa nu-ti faca rani.
Pantofii cu platforme inalte sunt cei mai inconfortabili pantofi, pentru ca nu permite talpii sa o flexezi cand mergi.
Asidasii sunt pentru orele de sport si de iesit la iarba verde.
Pantofii cu toc sunt pentru ocazii speciale, pentru servici in anumite birouri, dar pentru toata ziua, poti cumpara un pantof de piele cu un toc mai modest, ceva de calitate.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Daca am pantofi care imi provoaca rani deja cam stiu si pun plasturi unde stiu ca imi fac probleme.