| blueskydarkeyes a întrebat:

Tatal meu are o problema la picior si nu poate sta prea mult in picioare pentru ca i se umfla si il doare. De ceva vreme vrea sa isi ia si el o prereche de pantofi/adidasi confortabili. Puteti sa imi dati niste sugestii, unde as putea gasi niste adidasi confortabili...

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are nevoie de o încălțare recomandată de medic!
Încălțăminte cu amortizor al șocului, nu trebuie să stea mult în ortostatism, seara în pat să pună o pernă sub picior, ajută la circulația de întoarcere venoasă.
Pa, pa.