| iDizzySmile a întrebat:

Hei ^^.
Vreau sa fac o pagina gen...stiti cum sunt celealalte pagini cu poze,muzica etc. ei bine eu doresc sa fac ceva diferit,o pagina unde adolescentii si ceilalti sa isi posteze intrebarile sau problemele iar eu sa ii pot ajuta cu sfaturi,mai ales ca vreau sa dau la psihologie si mi se spune ca ma pricep la personalitatea oamenilor,dar nu stiu daca e o idee buna, adica stiu ca e o idee buna insa...am nevoie si de parerea voastra.Ce ziceti? Se merita sa fac un fel de blog prin care sa ii ajut pe ceilalti? Daca da, am nevoie de ajutorul vostru.

3 răspunsuri:
| Kannaaaaa a răspuns:

O idee excelenta! big grin
Ai facut deja un blog ca acesta? As vrea si eu sa arunc o privire happy. Bineinteles daca doresti sa-l postezi sau sa-mi dai un mesaj la privat. Multumesc!

| iDizzySmile explică (pentru Kannaaaaa):

Ma gandeam sa il fac dar intai v-am cerut parerea ^^

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Da, ar fi frumos... o sa se simta in apele lor, si o sa-ti spuna ce gandesc big grin big grin big grin