| anaaandr17 a întrebat:

Hei,vreau sa imi lipesc niste poze pe un perete si nu stiu ce sa aleg ca sa nu ramana urme in caz ca le dezlipesc.Raspunsul cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Nu mai bine iti pui tablouri? Este si mai ordonat.
In orice caz, poti incerca sa faci un colaj din polistiren si sa-ti asezi pozele pe el, asa nu vor ramane urme foarte vizibile cand il vei lipi la randul sau pe perete.
O alta idee ar fi sa-ti intinzi pozele pe o sfoara care sa stea cat mai aproape de perete.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

O sa ramana urme cu orice le-ai lipi.

| Jimtheghost a răspuns:

Umm, scotch?