| Tedi_5070 a întrebat:

Hei, vreau sa-mi iau un nou telefon. M.am gandit la Samsung galaxy ace. Ce parere aveti?happy

4 răspunsuri:
| akadeaa a răspuns:

Buna alegere si eu am Samsung Galaxy Ace

| AxxFarer a răspuns:

Samsung Galaxy Ace e foarte bun, eu am, doar ca Samsung Galaxy Ace Plus, si sunt foarte multumita, este un telefon foarte bun din toate punctele de vedere happy

| deydyz a răspuns:

Depinde de buget... un telefon bun este BlackBerry orice model, sunt super.Ar mai fi Sony xperia neo V happy xperia este si mai bun decat ace, am avut eu unul am fost foarte multumit de el. Ace si asta e bun, are un prieten alegerea ta acum. Ca performante e mai bun xperia decat ace dar fiecare cu gusturile lui

| Tedi_5070 explică (pentru deydyz):

Dintre BlackBerry, care crezi ca este mai bun?big grin