| Pissikutza a întrebat:

Hei vreau sa pun o intrebare, cum sa imi bag melodii pe telefon? ok am cablu de date si dupa ce fac? stiu ca bag cablu usb in telefon si in calculator intru la My computer dau click acolo pe o casuta si le tr imit okk, imi apar pe telefon dar nu pot sa le ascutl. de ce? va rog dau funda!

4 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Probabil au ceva melodiile, incearca mai multe melodii sa vezi pentru ca s-ar putea sa nu mearga toate fisierele. Dar melodiile pe care le ai tu in telefon, nu din pc ci de la altii prieteni de ai tai se aud?

| Neo12 a răspuns:

Cand bagi cablu` in unitate iti apare o caseta unde trebuie sa dai ok, dupa dai ok si ti se deschide o fereastra si de acolo selectezi unde vrei sa-ti bagi melodiile si iei melodia si o pui acolo; ca sa nu mai stai sa intri in My Computer etc. Funda?

| Resurrection a răspuns:

Daca nu merge cu cablul de date cumparati un stick de bluetooth si rezolvi problema.

| Cherilyn a răspuns:

Dupa ce intrii in partitia cu ceea ce contine cardul telefonului, trebuie sa cauti folderul unde se afla si celelalte melodii, pentru ca ulterior sa le poati asculta.
Nu le lipi pur si simplu unde apuci, pentru ca nu le va recunoaste telefonul happy