| Mara22 a întrebat:

Hei! Vreau sa va spun o intrebare urgenta! Astazi cand am iesit de la scoala,eram cu prietenele cele mai bune si mergeam spre casa,cand pe una dintre ele a sunat pe numar ascuns.a inceput sa isi bata joc de ea, si vrea sa ii afle numele ei adevarat.
Cum aflu cine suna pe numar ascuns?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Uite aici http://www.realitatea.net/......86599.html nu cred ca poate sa afle cine a sunat-o dar daca o mai suna cineva cu privat poate sa afle cine.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se poate afla

| IustinaC a răspuns:

Sa se duca la comnania de la care are numarul si acolo il poate afla...desigur ca trebuie sa plateasca

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la operatorul de telefonie mobila, cel mai probabil ai nevoie de un ordin judecatoresc sau ceva reclamatie la politie ca sa iti spuna astfel de informatii

| LeMousiqe a răspuns:

Nu poţi afla.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

La destul de multe persoane li se intampla asa ceva dar totusi nu vor sa afle cine este si pur si simplu uita. Si prietena ta ar trebui sa faca la fel happy