| anonim_4396 a întrebat:

HEI love struckIntrebare pentru fete:Voi cum va faceti placute de toti? Ce trucuri stiti ca sa atrageti atentia(baietilor) sau sa-l impresionati intr-un mod placut. Cum va comportati si chesti de genu'big grin [Fara :"Sunt pur si simplu eu" si alte fraze asemanatoare ]winking
Dau FuNDha:X:X

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu personal nu merg prin oras sa impresionez baietii.
Totul vine de la sine, un decolteu, unghii calumea, da-te cu oja, o hainuta ceva, care atrage atentia oricui, o agrafa ceva prinsa in par.
Nu te da in talente, nu-ti da aere.
Fi tu insuti.
Naturala.
Nu te lauda ca ai bani, ca ai tot ce vrei si asa mai departe.

In rest, ce a da Domnul.

Bafta si o seara placuta!:*

| Selena54 a răspuns:

Pai.in primul rand niciodata nu poti sa fii placuta de toti tongue. oricat ai incerca.tot timpul va fi cineva care nu te va agrea. straight face

Eu de exemplu incerc sa fiu mereu glumeata, sa ma port frumos cu eibatting eyelashes. dar asta nu inseamna ca la orice spun ei eu aprobez laughing nici gand laughing daca nu sunt de acord cu ei le spun in fata,, cred ca baietilor le place o fata care are pareri proprii si care nu isi schimba parerea dupa cum bate vantu`. straight face Cred ca le place o fata care stie ce vrea si stie cum sa obtina fara sa fie pusa intr-o situatie neplacuta tongue

Desi ai spus ca nu vrei fraze de genu : fi tu ca asa e cel mai bine bla bla bla.

Totusi nu merita sa te schimbi doar pentru a fi pe placul unor persoane.fie persoanele respective fete sau baieti. :d