| FuckSchool a întrebat:

Heiaa, TPU. Deci am o mica problema. Cum pot sa fac sa uit cat mai repede o persoana? Tinand cont ca inca il iubesc. Multumesc anticipat ^

2 răspunsuri:
| Pişcoţica a răspuns:

Ce bine ar fi dacă ne-ar lua cineva durerea cu mânahee hee. Încearcă să-ţi ocupi timpul, ieşi cu prietenii, pariticipă la activităţi, implică-te în chestii care îţi plac şi folosesc. Nu ştiu, să uiţi o persoană la care încă ţi e f. greu, dar cu timpul îl vei uita, vei întâlni pe altcineva! Stai liniştită. O să treacă.

Cheers, Pişcoţica!

| SuzanaStan a răspuns:

Este imposibil sa uiti o persoana la care ti, poti sa faci ce vrei. poti sa nu il mai vezi si 3 ani ca tot nu o sa il uiti, singura metoda prin care il poti uita e sa te indragostesti de altcineva... stiu din propria experienta! happy