| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o relatie de aproape 3 luni, dar este o relatie la distanta. Ne cunoastem de 2 ani, pot spune ca am fost si inca suntem prieteni foarte buni si ne iubim. Acum o mica problema ar fi cum ne putem vedea, tinand cont ca eu am 14 ani (nu una din cele cu capul in nori) si el 20. Cum am putea face sa ne intalnim?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Te-as crede ca nu esti cu capul in nori daca nu ti-ai dori intalnirea! Dar exista o solutie:rugati parintii sa se intalneasca la un picnic unde participati si voi!

| YumikoItsMyName a răspuns (pentru fabiola):

Buna idee! Multumesc (nu am spus ca o doresc, doar ca ar fi placut)

| hermione a răspuns:

Mai intai. parintii tai stiu de asta? doi> tu l ai vazut vreodata? 3> daca rasp la 1 si 2 sunt nu ai grija, adica nu te intalni cu el. daca sunt da atunci vb cu parintii tai si vorbiti ori sa vina el sa te vada in oras la tine sau sa te duci tu, cu acordul parintilor. sper ca te am ajutat! ai mare grija ce faci!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mamaaaaa! esti mica rau pentru el, soro!