| CriSSa537 a întrebat:

Heii!:3 Am si eu nevoie de ceva idei de mici afaceri pentru la ed.antreprenoriala..sa fie destul de interesante si unicelaughing Mersi! Dau fundita! big grin

1 răspuns:
| Vasile_Vladut_1973 a răspuns:

Pai... Ceva de genul voluntar social. Dar nu in adevăratul sens al cuvântului. Mai precis. Ca un psiholog, unul care căuta problemele in scoli, grădinițe, licee si încearcă sa le rezolve, dar sa fie tânăr, ca sa se poată pune in postura fiecaruia