| Andreaa a întrebat:

Heii :3, eu sunt claustrofoba si acum cateva zile am fost la un concert si eram cam prin mijloc si am inceput sa ma simt foarte rau adica eram ametita si respiram foarte greu cand ma uitam in jur si vedeam atata lume mam inrosit toata la fata si am plecat repede de acolo si mi-am revenit dupa, mereu se intampla asa cand sunt inconjurata de multe lume sau de ex. cand merg intr-un local mereu stau pe margine dcaca stau in mijloc am impresia ca toata lumea se uita la mine si ma simt sufocata, are legatura cu faptul ca sunt claustrofoba? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Sau probabil nu-ți place să stai în mijlocul unei cirede de transpirați care urlă. Ceva ce ar trebui să deteste orice om.