| Deea_2612 a întrebat:

Heii! Aș vrea sa vă întreb ce înseamnă atunci când visezi ca o sa cazi? Mă trezesc mai mereu oarecum speriată crezând că o să cad! Dau FUNDĂĂ!

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Uneori cand nu ai controlul asupra unei situatii, cand te simti dezamagit de ceva sau cineva visezi ca o sa cazi. Dar de vina poate fi si neincrederea, izolarea de ceilalti sau lipsa de afectivitate.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt simple vise fara nici un rost, uitate la ceva frumos inainte sa te culci asa poate nu ai cosmaruri.

| Buffulete a răspuns:

Inseamna ca intr'o perioada esti foarte confuza si atunci cand te intreba cineva ceva important nu asculti. funDa?

| RaluBoom a răspuns:

Pei in cartea mea de vise scrie ca inseamna grija sau intristarebig grin

| CALICOS a răspuns:

Cand dormi,muschii se relaxeaza, iar cand ai un somn adanc se pot relaxa brusc mai multe grupe de muschi in acelasi timp, dar subconstientul "te vegheaza"trezindu-te cu senzatia de cadere.Nu este nimic grav se intampla atunci cand esti foarte obosita.