| anonim_4396 a întrebat:

Heii!

Acum 2 zile mi-am luat un telefon cu touch screen. Este Samsung s3370. Cum pot băga muzică de pe calculator pe telefon, și pozele de pe telefon pe calculator? Am auzit că este un cablu de date și card de memorie, sau ceva in genul?

Dau fundă!

Precizați de unde aș putea lua ce trebuie și cam cât ar costa.
Nu prea știu multe despre telefoane, deci spuneți-mi tot, explcaiți-mi clar.
Și, nu am internet pe telefon. Cum aș putea avea I don't know

3 răspunsuri:
| Alice23 a răspuns:

Breee deci : la cumpararea telefonului exista in cutie si cablu de date, daca nu exista in cutie sunt la magazin si nu costa mai mult de 20 de lei.
acum flolsirea lui
bagi fiecare capat al cablului unul in telefon celalat in pc iar pe ecarnul pc-ului ti se va deschide o fereastra, acolo e memoria telefonului, e ca si cum ai umbla in telefon, de aici iti pui tu singur muzica, si mai stiu eu ce!
succes si sper ca te-am ajutatwinking

| gabytzu20111 a răspuns:

Exista cablu de date sa blutooth se poate lua din magazinele germanos sau altex si nu costa mult cablu de date costa=15lei si blututu=150lei

| Ionela_Maria_1996 a răspuns:

Pai poti sa iti ies stic care are loc pentru card daca si u ai card si le copiezi nu este greu