| allemyl a întrebat:

Heii! Am ascultat mai devreme la radio o piesa, era un fel de rapp canta un tip cu o voce mei groasa, si la un moment dat era cam asa : The power and the power, the money and the money, the hour and the hour, iar refrenul il canta altcineva, si era mai "lent", nu rapp (sau hip-hop. ) Cum se numea?

Răspuns Câştigător
| iKaede a răspuns:

E gangsta's paradise-coolio

| allemyl explică (pentru iKaede):

Asta e! happy Mersi, mersi, mersi mult de tot! Funda din toata inima.

2 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

Nu cred ca ca cu aceste informatii am putea-o gasi... Dar poate e asta ...Roar de katy perry