| 7890 a întrebat:

Heii.am nevoie de ajutor.cea mai buhna prietena a mea vrea sa se indeparteze de mine pentru k spune ca lumea barfeste k ea mi-a stricat prietenia cu fosta cea mai buna prietena dein copilarie.dar nu e asa dar pe ea o intereseaza multe ce spune lumea.eu am avut o relatie cu fratele ei si m-am despartit de el si ma gandesc k are legatura si cu asta.dar nu stiu ce sa cred.imi spune ca ma iubeste ca pe o sora dar daca e asa nu vad de ce face asa.ce ma sfatuiti sa fac? e ea o adevarata prietena?

4 răspunsuri:
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Daca vrea sa se indeparteze de tine problema ei... Dar o sa regrete.Las-o in pace pana cand ii vor trece dracii si dupa aia o sa=ti simta lipsa si o sa vina inapoi la tine. Pana atunci gaseste-ti si alte prietene fiindca prietena asta a ta poate o sa iti mai faca scene de gelozie si nu cred ca o sa iti convina. Nu deci acordai putin timp de gandire dar daca ce spune lumea e mai important pentru ea de cat propria prietena care o ajuta si nu o lasa la greu atunci nu e cine credeai tu ca e! I mi pare rau sa iti spun asta dar mai bine fa-o sa inteleaga ce simti tu despre tot circul asta si explica-i intr-o discutie intre patru ochi ca nu este adevarat ci doar o barfa care are rostul a va desparti.
O sa iti fie greu dar nu o poti lasa sa creada barfa asta de doi bani.
Sper din tot sufletul ca te am ajutat.

| 7890 explică (pentru SmilePleaseXoXo):

Multumesc mult.ea spune ca este fata educatoarei si nu ii place sa fie in centrul atentiei si de aia crede ca mai bine se indeparteaza de mine.da si aveti dreptate nu e o adevarata prietena! app am ajutat-o cand avea cea mai mare nevoie de ajutor

| SmilePleaseXoXo a răspuns (pentru 7890):

Atunci spune-i by, by!

| YourDreams a răspuns:

Nu,nu este o buna prietena! Spune-i ca daca chiar ii pasa de prieteniaa voastra sa nu mamim asculte barfele fiindca va avea foarte mult de suferit in viata happy ce va face daca in viitor o asa-zisa "prietena" ii spune ca sotul o inseala si saracul sot nici nu are ochi sa se uite la altele? SE va despartii de el? Daca vrea sa se indeparteze de tine problema ei... Dar o sa regrete.Las-o in pace pana cand ii vor trece dracii si dupa aia o sa=ti simta lipsa si o sa vina inapoi la tine. Pana atunci gaseste-ti si alte prietene fiindca prietena asta a ta poate o sa iti mai faca scene de gelozie si nu cred ca o sa iti convina happy
SPER CA TE_AM AJUTAT FUNDA?happy