| baarby a întrebat:

Heii,am nevoie de niste cuvinte draguu ca sa le pot folosi intr-un mesaj pt a-i cere scuze unui prieten deoarece i-am vorbit foarte urat si s-a suparat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi sincera cu el si spune-i ca nici nu stii cum sa-i ceri scuze. N-are rost sa bagi cuvinte dragute, un baiat nu se lasa pacalit de prostiile astea.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Explica-i exact situatia, de ce i-ai vorbit urat si spune-i ca-ti pare rau si ca nu se va mai repeta. Spune-i exact ce s-a intamplat cu cuvintele tale, nu lucruri mecanice pentru ca se va simti ca nu sunt cuvintele tale si nu vor avea acelasi impact ca un mesaj sincer din suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii trimiti un mesaj simplu in care iti ceri scuze dar cel mai important ar fi sa ii arati ca iti pare rau prin comportamentul si gesturile tale ..Bafta!