| AlexandraAndr a întrebat:

Heii! Am un telefon cu touch screen cam de 2 ani si de o saptamana nu prea imi mai merge. Uneori nu merge deloc touch screen-ul, alteori daca apas sus, se conecteaza jos, alteori merge normal. Exista posibilitatea de a fi virusat sau doar trebuie schimbata acea folie? Dau fundahappy.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Orice produs are garantie 2 ani daca a trecut de 2 ani e ca un facut trebuie sa se strice

| RzVq a răspuns:

Daca nu prea iti merge touch screen-ul ar trebui schimbata folia dar nu sunt sigur du-te si tu maine la un magazin de telefoane si incearca sa vorbesti cu vanzatorul ca de accea e acolo sa te ajute si vezi dar sfatul meu daca telefonul e de 2 ani nu cred ca e un telefon prea scump si acea folie e destul de scumpa mai bine iti cumperi alt telefon. big grin
Bafta

| AlexandraAndr explică:

Deci nu poate fi virusat? Oricum, am un coleg care cunoaste pe cineva care ma poate ajuta. A ramas sa vorbeasca cu el, dar nu pot astepta pana luni cand vorbeste cu el... happy