| camelia1234 a întrebat:

am o problema! FUNDA CLAR! Am un telefon cu touch screen si de ieri nu se vede nimic,adica ecranul e negru dar el merge de ex. incerc sa dau la muzica, apas pe ecran si merge doar ca nu se vede nimic! Ce sa fac? Ce are?sad

4 răspunsuri:
| 22andreea22 a răspuns:

Du-l la un service sau la magazinul de unde l-ai luat daca inca mai e in garantie, ti-l vor repara ei si iti vor imprumuta altul cat timp e al tau in reparatii. pot fi mai multe cauze, cel mai bine e sa il vada un specialist este evident stricat sad

| LisaZafre a răspuns:

Te-a lasat display-ul sad

| SavaSilviuAndrei27 a răspuns:

1. iei un display nou
2. te duci la un expert in telefoane! happybig grin

| camelia1234 explică (pentru SavaSilviuAndrei27):

Si poti sa-mi spui te rog cam cat ar costa? MERSIhappy