| Razvy197 a întrebat:

Am un telefon S5260 pe culoarea alb si pe carcasa de la baterie s-a patat putin cu pix.Cu ce as putea da ca sa se ia pixul?

Ms mult!

4 răspunsuri:
| DanielaMaria22 a răspuns:

Buna,poti incerca cu putina acetona, mi s-a intamplat si mie acest lucru dar am rezolvat cu ajutorul acetonei.

| Useeeer124124 a răspuns (pentru DanielaMaria22):

Cea mai proasta solutie este acetona! Iti faci varza telefonul! Incearca cu spirt! In NICIUN CAZ cu acetona!

| DanielaMaria22 a răspuns (pentru Useeeer124124):

La mine a mers cu anetona

| Useeeer124124 a răspuns (pentru DanielaMaria22):

Depinde daca ai pus mai mult de o picatura laughing Mi-au cazut 3 picaturi din greseala pe ochelarii de soare si s-au facut praf sad