| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Heii,amici de pe TPU! Am si eu o problema..prietenul meu s-a despartit de mine, pentru o alta fata (ea e mai mare ca el cu 3 ani). Si mi-a zis sa nu ma supar,adica s-a despartit frumos, cum s-ar spune..Doar ca eu-s foarte suparata, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Ce jegos, s-a desparit de o fata pentu alta... foarte nesimtit, eu i-as fi dat si o palma.El arata ca nu te iubeste cu adevarat, parerea mea:uita-l(e un nesimtit)

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A dat dovada de nesimtire intr-un fel sau altul... uita-l si vezi-ti de viata, baiatul asta nu te merita

| yaVanilla a răspuns:

Daca a facut asta e un mare nesimtit, prin asta a dovedit ca nu tine la tine si ca te lasa pentru ori si care, nu fi suparata, treci peste, esti prea buna pentru el.

| PatrisuK a răspuns:

Dar de ce nu i-ai zis ca el iubesti? poate schimba lucrurile daca ii spunea-i

| lexybelle a răspuns:

Treci peste asta, incearca sa gasesti pe altcineva, ca sa arati ca si tu esti fericita, nu fi trista cind esti in preajma lui.